Pilotem na den

 

 

Pokud se Vy, nebo vaše děti, rodiče, kamarádi, příbuzní zajímáte o sportovní létání, pak právě pro vás jsme vytvořili akci zvanou – ,,Pilotem na den“. Můžete si zkusit, jaké je to být pilotem a jaký je to pocit řídit opravdové letadlo.

Po příchodu na letiště vás uvedeme na učebnu, kde Vám lektor podá základní teoretické znalosti nezbytné k absolvování letu (aerodynamika, mechanika letu, meteorologie, navigace). Následuje předletová příprava, kde se seznámíte s letounem, se kterým poletíte, a instruktor Vám vysvětlí, co všechno budete dělat ve vzduchu a jak na to.

Při předletové prohlídce zkontrolujete společně s pilotem letoun a pilot Vám vysvětlí funkce jednotlivých částí letadla. Samotný let vykonáte společně se zkušeným instruktorem, který vám všechny manévry vysvětlí. Letoun si zkusíte i sami řídit, přičemž vám instruktor bude vždy nápomocen. Přistanete zpět na místo vzletu.

 

 

Letový den zakončíte poletovým rozborem s instruktorem. Zde vám instruktor vše vysvětlí a odpoví na vaše dotazy.  A v případě, že se Vám létání zalíbí, můžete u nás v lednu dalšího roku zahájit výcvik.

V roce 2013 zkusilo být pilotem na zkoušku několik zájemců, v lednu dalšího roku zahájili výcvik a brzy se z nich stanou plnohodnotní piloti. Přijďte to taky zkusit! A o jedné takové akci nám 19-ti letá Kateřina napsala tento krátký článek.

 

 

Cena:           

  •  1550 Kč – 3x naviják do 300 m 4 minuty
  •  2000 Kč – aerovlek do 500 m cca 10-15 minut
  •  2500 Kč  – aerovlek do 1000 m cca 20-25 minut
  •  V případě zájmu můžeme zorganizovat i v jiných letounech.

 

V případě zájmu, nebo jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte!
 
Objednat let kluzákem 
 
Pokud si přejete letem někoho obdarovat, není problém vytvořit pro Vás dárkový certifikát. Můžeme jej zaslat poštou, nebo emailem ve formátu pdf.

 

Facebooková skupina, zde je místo pro vaše dotazy.

https://www.facebook.com/groups/PilotNaZkousku/

Informační list k akci pilotem na den ke stažení.

Kontakty:

objednavky@letistechrudim.cz

TOPlist