Pilotem na den

 

 

Pokud se Vy, Vaše děti, rodiče, kamarádi nebo příbuzní zajímáte o sportovní létání, pak právě pro Vás jsme vytvořili akci zvanou – ,,Pilotem na den“. Můžete si zkusit, jaké je to být pilotem a jaký je to pocit řídit opravdové letadlo.

Po příchodu na letiště s Vámi zkušený instruktor provede předletový briefing a zasvětí do základů bezmotorového létání. Následně Vás seznámí s kluzákem L-13 Blaník, se kterým poletíte a vysvětlí průběh letu od startu až po přistání.

Při předletové prohlídce zkontrolujete společně s instruktorem kluzák a vysvětlí Vám funkce jednotlivých kormidel. V bezpečné výšce si zkusíte kluzák sami řídit, přičemž Vám instruktor bude vždy nápomocen. Přistanete zpět na místo vzletu.

 

 

Samotný let zakončíte debriefingem s instruktorem, kdy Vám odpoví na Vaše další dotazy. A v případě, že se Vám létání zalíbí, můžete u nás v lednu dalšího roku zahájit výcvik.

V roce 2022 zkusilo být pilotem na zkoušku několik zájemců, v lednu dalšího roku zahájili výcvik a brzy se z nich stanou plnohodnotní piloti. Přijďte to taky zkusit! A o jedné takové akci nám 19-ti letá Kateřina napsala tento krátký článek.

 

 

Cena:           

  •  1550 Kč – 3x naviják do 300 m 4 minuty
  •  2000 Kč – aerovlek do 500 m cca 10-15 minut
  •  3000 Kč  – aerovlek do 1000 m cca 20-25 minut
  •  V případě zájmu můžeme zorganizovat i v jiných letounech.

 

V případě zájmu, nebo jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte!
 
Objednat let kluzákem 
 
Pokud si přejete letem někoho obdarovat, není problém vytvořit pro Vás dárkový certifikát. Můžeme jej zaslat poštou, nebo emailem ve formátu pdf.

 

Kontakty:

objednavky(at)letistechrudim.cz

TOPlist