Objednat let Cessnou Objednat let Bellancou

 

Lety motorovým letadlem

Pojďte se s námi proletět a spatřit svět z jiného úhlu i výšky. Poloha letiště Chrudim je k tomu více než příhodná. Zkombinujte klasickou turistiku s turistikou leteckou, nabízíme celou škálu letů motorovým letadlem. Pomůžeme s výběrem trasy, poradíme co stojí za shlédnutí a let naplánujeme tak abyste viděli co nejvíce. Vlastní let pro vás bude nejenom krásným zážitkem ale i vodítkem toho kam se vydat pěšky či na kole. Pokud někomu chcete udělat radost a věnovat mu let jako dárek, připravíme pro Vás dárkový certifikát.

Minimální doba letu je 15min.

>> Příklady letových tras <<

 

Cessna C172 Skyhawk

populární americký letoun pro 4 osoby (pilot 3 cestující), vhodný pro leteckou turistiku i delší cestování, po celém světě létá více než 43 000 letadel tohoto typu, cestovní rychlost 180 km/h, bližší popis zde.

Cena 150,– Kč za letovou minutu

Objednat let Cessnou

 

Bellanca Citabria

V České republice méně známý letoun pro 2 osoby (pilot 1 cestující), vhodný pro leteckou turistiku i výcvik, dokonce i akrobacii. Díky uspořádání sedadel „za sebou“ má cestující krásný výhled na obě strany. Cestovní rychlost je 206 km/h a více informací o letadle je možné se dozvědět zde.

Cena 100,– Kč za letovou minutu

Objednat let Bellancou

 

Kontakty na objednávky letů pro veřejnost

email: objednavky(at)letistechrudim.cz

mobil: 773 291 069