Objednávka letu kluzákem

 

Pozn.: Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno a příjmení*

Firma

Ulice, ČP (sídlo)*

PSČ, Město*

Telefon*

Váš e-mail*

IČO

DIČ

Certifikát vystavit na jméno a příjmení, nebo firmu*

Výběr letu*

Akce pilotem na den
Pilotem na den

Přejete si vystavit dárkový certifikát?
Ano

Poznámka, nebo případný Vámi požadovaný text na certifikátu
(například “Dědovi k šedesátým narozeninám“)

Souhlasím s podmínkami pasažérských letů*


Zvolte prosím způsob platby

Opište kód z obrázku*
captcha   

 

Navijákový vzlet

Tento zážitek se skládá z navijákového vzetu, okruhu a přistání. Doba letu 4-5 minut sice není nijak závratná, ale pro poznání pocitů za letu stačí. Stejně tak vám nabídne zážitek z navijákového vzletu, který je poměrně rychlý a výšky 300 m dosáhnete během půl minuty. Pak následuje odpoutání od vlečného lana, let po okruhu a přistání zpět na místo vzletu. Cestou uvidíte nejbližší okolí letiště (Podhůru, Slatiňany, Chrudim).

Cena: 250,- Kč / let

 

Aerovlek do 500 m

Po vzletu budete přibližně 4 minuty stoupat za vlečným letounem, po odpoutání vás čeká přibližně 5 minut volného letu, po němž následuje let po okruhu a přistání. Přestože se doba letu může na první pohled zdát krátká, plně postačuje k poznání krásy bezmotorového létání. Celková doba letu je v závislosti na počasí 10-15 minut. V případě vhodného počasí lze využít stoupavých proudů a let po dohodě s pilotem prodloužit.

Cena za let v délce 10-15 minut: 1300,- Kč

Doplatek za let nad rámec 20 minut: + 20,- Kč / min.

 

Aerovlek do 1000 m

Let probíhá podobně jako v předchozím případě. Doba vleku je 8-10 minut a celková doba letu 15-20 minut. Větší výška ale kromě delší doby letu umožňuje provádět některé letové prvky, které z bezpečnostních důvodů nelze provádět v blízkosti země. Jedná se o ostré zatáčky, mírné a ostré pády, vývrtku. Tyto letové prvky jsou součástí základního výcviku a každý pilot dokonale ovládá jejich uvedení, průběh i vybrání, takže má kluzák celou dobu plně pod kontrolou. Ostré zatáčky a pády vám sice nabídnou neobvyklý zážitek, ale zaplatíte za něj rychlejší ztrátou výšky a výslednou kratší dobou letu. Stejně jako v předchozím případě, existuje v závislosti na počasí možnost prodloužení letu využíváním stoupavých proudů

Cena za let v délce 15-20 minut: 1800,- Kč

Doplatek za let nad rámec 30 minut: + 20,- Kč / min.